نوشته شده توسط : Arfi :)

بنابر خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول، از 11 شهریورماه 1398 طرحی نوینی را ارائه کرده است و این امکان را برای کاربران خود فراهم نمود تا سیم کارت اعتباری خود را که 6 ماه از زمان راه اندازی آن گذشته است را میتوانند به سیم کارت دائمی تبدیل نمایند.
نحوه تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی

در واقع کاربران همراه اول که قصد دارند با همان شماره سابق خود سیم کارت دائمی داشته باشند تنها کافی است به همراه  کارت ملی و سیم کارت به فروشگاه‌ها، مراکز تلفن ثابت و نمایندگی‌های این اپراتور مراجعه کنند و با پرداخت 100 هزار تومان که 36 هزار تومان آن بابت تضمین پرداخت است سیم کارت خود را به دائمی تبدیل کنند.

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه کنند.

از دیگر قوانین تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائم این است که فرد مذکور پس از تبدیل سیم کارت خود به هیچ وجه نمی‌تواند دوباره آن را به اعتباری بازگرداند و از طرفی تا شش ماه امکان انتقال (فروش) سیم کارت دائمی خود را ندارد.

گفتنی است در صورتی که اعتبار موجود در سیم کارت اعتباری بیش از هزینه تبدیل شماره تلفن همراه باشد، مبلغ مازاد در نخستین دوره صورتحساب به حساب بستانکاری مشترک انتقال خواهد یافت، همچنین اگر سیم کارت اعتباری مشترک بسته خاصی داشته باشد که هنوز اعتبار آن تمام نشده است، طرح مورد نظر به سیم کارت دائمی منتقل می‌شود.

البته اعتبار هدیه انواع شارژ اعم از شارژ فوق العاده، جوانان و بانوان و همچنین سرویس چتر اضطراری، جمعه‌های رویایی و بسته‌های ترکیبی دلخواه به شماره تلفن همراه دائمی منتقل نخواهد شد. :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , فروش سیم کارت ,
:: بازدید از این مطلب : 33
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 شهريور 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

با توجه به خبرهای اعلام شده از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران،مدیرکل دفتر روابط بین اپراتورهای همراه اول مهندس عباس لطفعلیان در گفت و گو با واحد خبری از کاهش 85 درصدی تعرفه های تماس های دریافتی در شبکه اپراتور Vodafone ترکیه خبر داد.

کاهش 85درصدی تعرفه تماس های دریافتی همراه اول در شبکه Turkcell

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند

وی با بیان اینکه در حال حاضر نرخ تماس‌های خروجی به مقصد ایران از ترکیه ۳۶۵۳۵ ريال به ازای هر دقیقه می‌باشد توصیه کرد: مشترکان ارتباطات بین‌الملل خود را به گونه‌ای مدیریت کنند که بیشتر تماس از نوع دریافتی باشد.
وی افزود: هم اکنون سه اپراتور TurKcell، Vodafone و AVea طرف قرارداد رومینگ با همراه اول هستند که کاهش نرخ تماس‌های دریافتی فقط با TurKcell وVodafone انجام شده است و اپراتور AVea کماکان با نرخ قبلی یعنی ۱۱۸۱۸ ريال رومرهای همراه‌اول را شارژ می‌نماید

مشترکان همراه‌اول در ترکیه که در شبکه Vodafone تماس دریافتی داشته باشند از این به بعد به جای ۱۱۸۱۸ ريال ۱۶۶۹ ريال می‌پردازند.
مهندس عباس لطفعلیان مدیرکل دفتر روابط بین اپراتورهای همراه‌اول در گفت‌وگو با واحد خبر روابط‌عمومی شرکت ارتباطات‌سیار ایران اعلام کرد: پس از کاهش ۶۸ درصدی تعرفه تماس‌های دریافتی در شبکه اتصالات امارات و کاهش ۸۵ درصدی در شبکه ترکسل ترکیه با مذاکرات انجام شده از تاریخ ۱۴ بهمن‌ماه تماس‌های دریافتی رومرهای همراه‌اول در شبکه Vodafone ترکیه نیز با کاهش ۸۵ درصدی روبرو شد.

 :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , رومینگ ,
:: بازدید از این مطلب : 23
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 11 شهريور 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

با توجه به گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،تنها مرجع رسمی اعلام اسامی برندگان طرح ثامن سایت اینترنتی همراه اول می باشد.روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام نمود:همانطور که در گذشته اطلاع رسانی شده است تنها حضور در قرعه کشی و بهره مندی از جوایز ویژه همایش کاربران خوش حساب (طرح ثامن)پرداخت به موقع صورت حساب دوره سوم 1/5/88 الی 1/7/88 بوده میتوانند در این قرعه کشی شرکت نمایند.

قرعه کشی طرح ثامن همراه اول فردا انجام میشود
علاقه مندان جهت خرید سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول میتوانند به مراکز خرید  فروش سیم کارت مراجعه کنند.

طبق این اطلاعیه فردا دوشنبه ۲۳ آذرماه از ساعت ۱۰صبح قرعه‌کشی طرح‌ثامن با حضور مدیران همراه‌اول، مدیران مرتبط کشوری، نمایندگان نهادهای نظارتی و رسانه‌ها در برج‌همراه انجام خواهد شد.
این اطلاعیه می‌افزاید: با توجه به مناسبت‌های مذهبی پیش‌رو (محرم و صفر) مراسم اهدای جوایز برندگان طرح‌ثامن روز ۱۲ اسفندماه سال‌جاری همزمان با میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) برگزار می‌گردد.

در این اطلاعیه توصیه شده است به تماس‌های تلفنی و پیامک‌های ارسالی در خصوص برنده شدن کاربر در این قرعه‌کشی توجه نکنند و تنها مرجع اعلام اسامی برندگان طرح ثامن سایت اینترنتی همراه‌اول است که پس از قرعه کشی و تایید توسط نهادهای ذیصلاح اسامی برندگان  در اسرع وقت بر روی این سایت قرار خواهد گرفت.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , اینترنت , خرید سیم کارت ,
:: بازدید از این مطلب : 35
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 9 شهريور 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،این شرکت به عنوان یک اپراتور پیشگام در صنعت اینترنت اشیا و شهر هوشمند،در راستای هوشمند سازی کنتورهای گاز کشور بر بستر اینترنت (IoT) تفاهم نامه همکاری با شرکت ملی گاز امضاء کردند.

تفاهم نامه همکاری همراه اول و شرکت ملی گاز برای ساخت کنتور هوشمند

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند.

شایان ذکر است که با اجرای این طرح ملی و بهینه سازی الگوهای مصرف ، کمک بسیاری به امکان کم شدن هزینه ‏های مصرفی و مديريت هرچه‌ بهتر محيط پيرامون برای شرکت ها و خانواده ها ایجاد می گردد.

باید بدانید که همراه اول با هدف ایجاد یک بستر مناسب برای هوشمند سازی کشور ، در حال گسترش بزرگترين زيرساخت نرم افزاری و همچنين پلتفرم لازم برای پياده ‌سازی اينترنت اشيا و شبکه‌‎ های کم‌ مصرف با پوشش گسترده (LPWAN) در کشور می باشد.

گفتنی است که یکی از این راهکارها استفاده از کنتورهايی است که به صورت روزافزون در کل دنيا مورد استفاده صنايع مربوط به انرژی قرار گرفته‌ که اين کنتورها با بهایی مقرون به صرفه ، امکان جمع آوری و انتقال داده های مربوط به مصرف هر واحد را بر بستر ارتباطات همراه ایجاد کرده است.

همراه اول ، به عنوان یک اپراتور پیشگام در صنعت اینترنت اشیا و شهر هوشمند ، با امضای این تفاهم نامه با شرکت ملی گاز ایران در مورد هوشمندسازی کنتورهای گاز کشور بر بستر اینترنت اشیا (IoT) ، یک گام بزرگ را در جهت مدیریت هرچه بهتر انرژی در کشور برداشته است.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , اینترنت ,
:: بازدید از این مطلب : 24
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 6 شهريور 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

طبق خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور اول کشور،و به گفته روابط عمومی اپراتور همراه اول،سامانه پیام کوتاه 111 و سامانه #111* که به عنوان سامانه کامل برای دسترسی راحت تر به خدمات و سرویس ها برای کاربران سیم کارت دائمی و اعتباری این اپراتور در نظر گرفته شده است و از اواسط مهرماه 1394 این سامانه تغییر خواهد کرد.

 همراه اول از اواسط  مهرماه 94 سامانه 111 را تغییر می دهد

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند

شایان ذکر است سامانه های قبلی ۱۱۱ و #۱۱۱* برای مدت زمان کوتاهی به عنوان یک درگاه برای دسترس بودن سرویس های متنوع همراه اول و برای پشتیبانی از سامانه های جدید در دسترس مشترکین قرار دارد تا کاربرانی که از واگذاری این سامانه ها مطلع نشده اند دچار مشکلی نشوند.

از این رو شرکت همراه اول این سامانه ها را به دولت واگذار کرده و از اواسط مهرماه ۱۳۹۴ سامانه های جدید که شامل کد #۱۰* و سامانه ارسال پیام کوتاه با سرشماره ۱۰ را در اختیار مشترکان قرار می دهد تا برای دسترسی به خدمات و سرویس های موجود به جای استفاده از کد سامانه های قبلی از سامانه های جدید استفاده نمایند.

این دو سامانه جامع همراه اول به صورت مجانی و به سادگی در دسترس تمامی مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول قرار دارد که با وصل شدن به این سامانه ها به همه خدمات و طرح های همراه اول دسترسی پیدا می کنند. اما طی درخواستی از دولت تدبیر و امید این سامانه ها به سامانه ارتباط مردم و دولت تبدیل خواهد شد.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول ,
:: بازدید از این مطلب : 32
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 4 شهريور 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

با توجه به خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،به مناسبت آخرین دوشنبه مرداد ماه 1398 طرح جدید دوشنبه سوری را به منظور تکریم و افزایش رضایت مندی کلیه کاربران دائمی و اعتباری با عرضه هدایای گوناگون به استقبال آنها رفت.

همراه اول در آخرین دوشنبه مرداد ماه 100 مگ تا 100 گیگ اینترنت همراه می دهد

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند

کاربرانی که می‌خواهند از بسته‌های اینترنت رایگان یک روزه دوشنبه سوری همراه اول استفاده کنند یاید کد ستاره 100 ستاره 64 مربع را شماره گیری کنند.

گفتنی است در طرح این ماه مشترکینی که سیم کارت یوسیم داشته باشند بسته‌های پرحجم تر و جدیدتری به آنها اراده می شود.

به هر یک از مشترکین به صورت تصادفی یکی از بسته‌های اینترنت رایگان یک روزه از 100 مگابایت تا 100 گیگابایت اختصاص داده می‌شود، همچنین زمان مصرف این بسته‌ها به مدت یک روز از ساعت  5 صبح تا 5 عصر است.

توجه داشته باشید کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول مشمول طرح دوشنبه سوری می باشند، بنابراین تمامی مشترکین از ساعت 00:00 دوشنبه هر ماه تا 23:59 همان روز (به مدت یک روز) فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری #64*100* بسته خود را فعال نمایند.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , اینترنت ,
:: بازدید از این مطلب : 33
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 2 شهريور 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

براساس گزارشات اعلام شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد تماس های صوتی انجام شده با استفاده از رومینگ ملی،در واقع خبرهای منتشر شده حاکی از آن است که از بین 3 اپراتور اصلی و فعال کشورمان ایران،اپراتور همراه اول با پوشش 87 در صد از مکالمات کاربران سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل و رایتل در رومینگ ملی پیشتاز است.

همراه اول رتبه نخست رومینگ ایران قرار دارد

در صورتی که از سیم کارت کشور مقصد استفاده کنید هزینه تماس تلفنی، ارسال پیامک و دیتا بر اساس تعرفه آنجا محاسبه می‌شود. اما با استفاده از سیم کارت‌های ایرانی تعرفه رومینگ مخصوص ایران برای شما محاسبه می‌شود.بسیاری از شما می‌دانید که در خارج از کشور برقراری ارتباط با ایران می‌تواند به دو شیوه خرید سیم‌ کارت کشور مقصد یا با سیم ‌کارت‌های ایرانی انجام شود.

رومینگ چیست؟ 

رومینگ امکان استفاده از تلفن همراه برای برقراری تماس، دریافت و ارسال پیامک و استفاده از دیتا در خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور را فراهم می‌کند. البته این تصور که به محض ورورد به یک کشور رومینگ برای شما محاسبه می‌شود کاملا اشتباه است. در واقع تنها زمانی که شما تماس بگیرید، پیامک بزنید یا از اینترنت خط خود استفاده کنید هزینه رومینگ برای شما محاسبه می‌شود.

البته این را فراموش نکنید که در شهرها و نقاط مرزی به علت پوشش آنتن شبکه‌های تلفن همراه کشورهای همسایه، همواره احتمال انجام مکالمه در داخل کشور از طریق شبکه آنها وجود دارد. بنابراین در سفر به این نقاط به دلیل همپوشانی از سرویس رومینگ بین‌الملل استفاده نکنید. در این مناطق از داشتن آنتن شبکه اپراتور داخلی اطمینان یابید و سپس اقدام به برقراری تماس کنید.

با توجه به این تعاریف به نظر می‌رسد اکثر کسانی که در 3 ماه نخست سال 98 به کشورهای خارجی سفر کردند و از سرویس رومینگ استفاده کردند، ترجیح داده‌اند تا از رومینگ همراه اول استفاده کنند، زیرا طبق آمار بدست آمده از میان 9822692 مکالمه انجام شده به واسطه رومینگ، 8533481 مکالمات مربوط به استفاده مشترکان ایرانسل و رایتل از شبکه همراه اول بوده است.

 

 :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , اینترنت ,
:: بازدید از این مطلب : 39
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 مرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

بر اساس گزارش های اعلام شده،اپراتور اول کشور شرایطی برای تمامی کاربران سیم کارت دائمی و اعتباری خود بوجود آورد تا از این پس بتوانند تماس صوتی با آخرین استانداردهای جهانی و بهترین کیفیت صدا و کیفیت HD را تجربه کنند. 

 همراه اول سرویس VOLTE را راه اندازی کرد

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند و سیم کارت مورد نظر را تهیه نمایند.

همراه اول موفق شده است تکنولوژی VoLTE را در سیستم شبکه خود فعال کند، که با فعال شدن VoLTE تماس‌های گرفته شده در شبکه همراه اول و انتقال صدا، بر بستر نسل چهارم صورت خواهد گرفت. در واقع با فعال شدن تکنولوژی VoLTE در همراه اول، مشترکین می‌توانند در هنگام مکالمه صوتی از خدمات نسل چهارم اینترنت همراه استفاده کنند.

VoLTE

چیست؟

مطمئنا برایتان پیش آمده است که در هنگام کار کردن با دیتای گوشی یا روشن بودن آن، تلفن همراهتان زنگ بخورد. موضوع این است که اگر پیش از زنگ خوردن اینترنت گوشیتان 4G باشد در هنگام مکالمه، دیتای گوشی به حالت 2G یا 3G تغییر می‌کند. برتری تکنولوژی VoLTE این است که می‌توان با استفاده از آن، صدا را در همان بستر 4G دریافت کرد، که باعث می‌شود مکالمه صوتی با کیفیت و سرعت بالاتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

 

مزایای تماس VoLTE چیست؟

  1.  به دلیل پهنای باند گسترده، کیفیت تماس‌ها بیشتر است.
  2. امکان برقرار تماس در شبکه LTE باعث عدم نیاز به سوییچ به 3G  و صرفه‌جویی در دوام شارژ می‌شود. 
  3. زمان برقراری تماس (Call Setup) در VoLTE بسیار پایین‌تر است. 

در کل فناوری VoLTE نسبت به فناوری‌های قدیمی‌تر ظرفیت بیشتری دارد، به عنوان مثال نرخ انتقال صدا و دیتا در شبکه‌ 4G در مقایسه با شبکه‌ 3G سه برابر و در مقایسه با 2G تا 6 برابر بیشتر است.

VoLTE کوتاه شده عبارت Voice over LTE یا مکالمه صوتی از بستر LTE است. فناوری VoLTE  اولین بار در سال 2014 در شرق آسیا و آمریکا به بهره‌برداری رسید و کم‌تر از 2 سال بعد یعنی در سال 1395 با موفقیت در کشورمان آزمایش شد.

  1. امکان استفاده همزمان از مکالمه و دیتا فراهم می‌شود. به این‌ترتیب اگر از گوشی خود به عنوان هات‌اسپات استفاده می‌کنید اتصال اینترنت هنگام برقرار تماس قطع نخواهد شد.

اگر شما یکی از این گوشی‌ها را دارید و می‌خواهید به سیستم VoLTE متصل شوید، پس از به روزرسانی گوشی خود کد #2451*10* را شماره‌گیری کنید. در صورتی که به هر دلیلی امکان اتصال برایتان وجود نداشته باشد نیز با شماره‌گیری کد #2451*10* به شما اعلام خواهد شد. توجه داشته باشید برای این که بتوانید از فناوری VoLTE در همراه اول استفاده کنید، حتما باید سیم کارت Usim داشته باشید، همچنین برای برقراری تماس VoLTE همراه اول نیازی به استفاده از دیتای تلفن همراه نمی‌باشد.

چگونه می‌توان تماس VoLTE برقرا کرد؟

توجه داشته باشید نحوه برقراری تماس از طریق VoLTE هیچ تفاوتی با تماس‌های عادی ندارد. گوشی‌های amsung S8 plus ،Huawei P10 ،Huawei P10 Plus ،LG Q6 plus ،LG Q6 Prime جز اولین گوشی‌های با قابلیت VoLTE همراه اول هستند. تلفن‌های همراه دیگر با برندها و مدل‌های مختلف پس از این به لیست تلفن‌ها با قابلیت پشتیبانی از سرویس  VoLTE اضافه خواهند شد.:: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول , فروش سیم کارت ,
:: بازدید از این مطلب : 72
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

با توجه به گزارش های اخیر،آوای انتظار سرویس پخش موزیک در زمان تماس های صوتی با مخاطبین به جای بوق انتظار است.این سرویس دارای موزیک های مختلفی است که شما میتوانید بنابر سلیقه خود آن را تغییر دهید.و در ادامه نحوه فعال کردن این خدمات را آموزش می دهیم.

علاقه مندان جهت خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول میتواننند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند

نحوه فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول
هزینه سرویس

هزینه فعال کردن سرویس آوای انتظار همراه اول ۳۰۰ تومان است که به مدت ۱ ماه اعتبار خواهد داشت. در طول این ۱ماه شما می توانید به هر تعداد که بخواهید و به صورت رایگان آهنگ خود را تغییر دهید.


فعالسازی سرویس آوای انتظار

مشترک جهت فعال کردن سرویس آوای انتظار همراه اول از سه روش می تواند استفاده کند :

۱- پیام کوتاه یا SMS
۲- تلفن گویا یاIVR
۳- کدهای دستوری یا USSD


۱- روش پیام کوتاه :

برای فعالسازی این سرویس از طریق پیامک باید کد آهنگ مورد نظر خودتون رو بـه  سامانه پیامکی "۸۹۸۹" ارسال نمایید. به طور مثال : ارسال کد آهنگ "20069" به شماره "8989".


۲- تلفن گویا

برای فعالسازی این سرویس از طریق تلفن گویا باید به وسیله گوشی تلفن همراه تان با شماره "۹۹۹۰" تماس بگیرید. توجه داشته باشید که تماس با سامانه برای همراه اولی ها رایگان است. سپس با انتخاب عدد ۹ یا منوی خدمات غیرحضوری ، عدد ۳ یا دسترسی به سرویس های جدیـد را انتخاب و بعد از آن عـدد ۱ یا سـرویس آوای انتظـار را انتخاب کنید. اکنون شما باید وارد قسمت فعالسازی و انتخاب آهنگ شوید. در این مرحله کد آهنگ مورد نظر خـود را وارد و سـپس کلیـد مربع را بزنید تا سرویس آوای انتظار شما به همراه آهنگ مورد نظرتان فعال شود.

مراحل تماس به صورت مثال :  تماس با ۹۹۹۰ > ۹ > ۳ > ۱ > کد آهنگ #

۳- کدهای دستوری

برای فعالسازی این سرویس از طریق کدهای دستوری فقط کافی است کد زیر را توسط تلفن همراه خودتان شماره گیری کرده و سپس ارسال کنید :

#کد آوای انتظار مورد نظر*221*111*  (ستاره ۱۱۱ ستاره ۲۲۱ ستاره کد موریک مربع)

تعویض موزیک آوای انتظار

مشترکین می توانند برای تغییر آوای انتظار خود از روش های بالا استفاده نمایند. توجه داشته باشید تعویض آوای انتظار همراه اول رایگان می باشد.

 :: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول ,
:: بازدید از این مطلب : 39
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 22 مرداد 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : Arfi :)

بنابر خبرهای اعلام شده از سوی اپراتور اول کشور،هم زمان با فرا رسیدن مسابقه فوتبال میان استقلال و پرسپولیس، همراه اول جهت راحتی مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری و همچنین دارنده سیم کارت رند و جلب رضایت آنها  در برقراری ارتباط با نصب و راه اندازی 4 سایت جدید ظرفیت شبکه خود را در ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی 3 برابر افزایش یافت.

 افزایش 3 برابری ظرفیت شبکه همراه اول در ورزشگاه آزادی

متقاضیان جهت خرید سیم کارت های همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند.  

همان طور که در خبرهای قبلی نیز گفته شد این سرویس وای فای با نام تجاری ,وای فای در جایگاه ویژه راه‌اندازی شد.

 :: موضوعات مرتبط: سیم کارت همراه اول , ,
:: برچسب‌ها: سیم کارت , سیم کارت دائمی , سیم کارت اعتباری , همراه اول ,
:: بازدید از این مطلب : 37
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 19 مرداد 1398 | نظرات ()